logo placate.png
Jarmila Jílková
Fotografie0879.jpg
Ahojky,
jmenuji se Jarmila Jílková, ale všichni mi říkají Jája. Od dětství jsem brázdila konkurenční svahy v Sedlištích. V roce 2007 jsem absolvovala instruktorský kurz lyžování a o zhruba dva roky později jsem zde začala vypomáhat a učím dodnes. Naučím Vás nejen lyžovat, ale i jezdit na snowboardu nebo pro ty odvážnější funcarving.
Bc. Gabriela Chlubnová
bA6TEfOGTTFYYKu_gd6Gt1-utlOhaTCK2cVs95MyeR-b3cHh1kqqmJKB1IueDeAXm5nso4U.jpg
Ahoj,
mé jméno je Gabriela Chlubnová. Narodila jsem se ve velké lyžařské rodině, takže poprvé jsem stála na lyžích právě tady na jimramovských kopcích, když mi bylo asi 5 let. Za dalších 5 let jsem dostala svůj první snowboard a první snowboardové pády byly opět na Jimramově. Ve svých 18- ti letech ( 2005) jsem se stala Instruktorkou lyžování a snowboardingu. Celé dětství až do nástupu na vysokou školu jsem se věnovala ,kromě sjezdového lyžování a snowboardingu, závodně také běžeckému lyžování. Studovala jsem na FTVS UK – specializace lyžování, kde jsem prošla instruktorskými kursy jak běžeckého tak sjezdového lyžování. Vystudovala jsem Speciální pedagogiku a mám zkušenosti s výukou lyžování dětí s PAS ( Poruchami Autistického Spektra) a dětmi se speciálními potřebami.
Naučím Vás a Vaše děti lyžovat, jezdit na snowboardu, nebo můžeme společně vypilovat Vaši techniku běžeckého lyžování. Funcarving přenechávám zkušenějším v něm - Ivošovi a Jarmile.
I also speek English very well so we can have a lesson in English!
Ivo Fiala
Fotografie0874.jpg
Ahoj,
jmenuji se Ivo Fiala. Se sjezdovým lyžováním jsem začínal právě na jimramovských svazích, a v roce 2002 jsem zde začal pracovat, ještě při studiu na vysoké škole, jako instruktor lyžování. Dnes už Vás naučím nejen lyžovat, ale i jezdit na snowboardu nebo pro ty odvážnější jízdu na hraně (funcarving).
Jan Ošmera
SnowFlake, lyžařská škola Ski Areálu Jimramov.
Jarmila Jílková
731819737
Gabriela Chlubnová
776888770
Ivo Fiala
608455894
Jan Ošmera
736122576
Petr Kadlec
739333981
email:
snowflakejimramov@gmail.com
facebook:
facebook.ico
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one