logo placate.png
Jarmila Jílková
Fotografie0879.jpg
Ahojky,
jmenuji se Jarmila Jílková, ale všichni mi říkají Jája. Od dětství jsem brázdila konkurenční svahy v Sedlištích. V roce 2007 jsem absolvovala instruktorský kurz lyžování a o zhruba dva roky později jsem zde začala vypomáhat a učím dodnes. Naučím Vás nejen lyžovat, ale i jezdit na snowboardu nebo pro ty odvážnější funcarving.
Bc. Gabriela Chlubnová
bA6TEfOGTTFYYKu_gd6Gt1-utlOhaTCK2cVs95MyeR-b3cHh1kqqmJKB1IueDeAXm5nso4U.jpg
Ahoj,
mé jméno je Gabriela Chlubnová. Narodila jsem se ve velké lyžařské rodině, takže poprvé jsem stála na lyžích právě tady na jimramovských kopcích, když mi bylo asi 5 let. Za dalších 5 let jsem dostala svůj první snowboard a první snowboardové pády byly opět na Jimramově. Ve svých 18- ti letech ( 2005) jsem se stala Instruktorkou lyžování a snowboardingu. Celé dětství až do nástupu na vysokou školu jsem se věnovala ,kromě sjezdového lyžování a snowboardingu, závodně také běžeckému lyžování. Studovala jsem na FTVS UK – specializace lyžování, kde jsem prošla instruktorskými kursy jak běžeckého tak sjezdového lyžování. Vystudovala jsem Speciální pedagogiku a mám zkušenosti s výukou lyžování dětí s PAS ( Poruchami Autistického Spektra) a dětmi se speciálními potřebami.
Naučím Vás a Vaše děti lyžovat, jezdit na snowboardu, nebo můžeme společně vypilovat Vaši techniku běžeckého lyžování. Funcarving přenechávám zkušenějším v něm - Ivošovi a Jarmile.
I also speek English very well so we can have a lesson in English!
Jan Ošmera
SnowFlake, lyžařská škola Ski Areálu Jimramov.
Jarmila Jílková
731819737
Gabriela Chlubnová
776888770
Jan Ošmera
736122576

email:
snowflakejimramov@gmail.com
facebook:
facebook.ico
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one